RASPORED NASTAVE ZA LJETNI SEMESTAR AK. 2023/24. – OPĆI SMJER / 240 ECTS / PRVA GODINA

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

08:00 – 08:45

08:45 – 09:30

09:45 – 10:30

10:30 – 11:15

11:30 – 12:15

12:15 – 13:00

13:15 – 14:00

14:00 – 14:45

15:00 – 15:45

15:45 – 16:30

16:45 – 17:30

17:30 – 18:15

Ponedjeljak

ANTROPOMOTORIKA (T)

Prof. dr. Erol Kovačević

Amfiteatar

K1 (T)

prof. dr. Safet Kapo

Amfiteatar

 

 

 

 

 

 

Utorak

KINEZIOLOŠKA DIDAKTIKA (V)

v. ass. Marijana Podrug Arapović

Amfiteatar

K1

1. grupa

Ass. Merima Merdan

Sala za borenje

K1

2. grupa

Ass. Merima Merdan

Sala za borenje

 

 

 

FIZIOLOGIJA SPORTA (T)

 

16:45 – 18:15

Amfiteatar

ATLETIKA (P)

2. grupa

Prof.dr. Slavenko Likić

Velika sala

ATLETIKA (P)

1. grupa

Prof.dr. Slavenko Likić

Velika sala

 

 

 

Srijeda

ANTROPOMOTORIKA

1. grupa

v. ass. Nedim Čović

Velika sala

ANTROPOMOTORIKA

2. grupa

v. ass. Nedim Čović

Velika sala

ATLETIKA (T)

prof.dr. Slavenko Likić

Amfiteatar

 

 

 

 

 

 

 

Četvrtak

 

 

KINEZIOLOŠKA DIDAKTIKA (T)

Prof.dr. Ifet Mahmutović

Amfiteatar

NTS (T)

Prof.dr. Dženana Imamović

Amfiteatar

NTS (V)

Prof.dr. Dženana Imamović

Amfiteatar

 

 

 

 

FIZIOLOGIJA SPORTA (V)

 

16:30 – 18:00

Petak

 

ATLETIKA (P)

1. grupa

Prof.dr. Slavenko Likić

Prof.dr.Damira Vranesic-Hadzimehmedovic

Velika sala

ATLETIKA (P)

2. grupa

Prof.dr. Slavenko Likić

Prof.dr.Damira Vranesic-Hadzimehmedovic

Velika sala

 

 

 

 

 

 

 

RASPORED NASTAVE ZA LJETNI SEMESTAR AK. 2023/24. – OPĆI SMJER /240 ECTS/ PRVA GODINA (vanredni studij)


II
(druga)radna nedjelja

04.-
09.03.2024.

VIII
(osma)radna nedjelja

15.
– 19.04. 2024.

XII
(dvanaesta)radna nedjelja

13.
– 17.05.2024.

TEORIJA

16:00-18:30

Ucionica br.6

TEORIJA

16:00-18:30

Ucionica br.6

TEORIJA

16:00-18:30

Ucionica br.6

Ponedjeljak

ANTROPOMOTORIKA

Ponedjeljak

ANTROPOMOTORIKA

Ponedjeljak

ANTROPOMOTORIKA

Utorak

K1

Utorak

K1

Utorak

K1

Srijeda

DIDAKTIKA

Srijeda

DIDAKTIKA

Srijeda

DIDAKTIKA

Četvrtak

NTS

Četvrtak

NTS

Četvrtak

NTS

Petak

ATLETIKA

Petak

ATLETIKA

Petak

ATLETIKA

Subota

FIZIOLOGIJA
SPORTA (T + V)

Subota

FIZIOLOGIJA
SPORTA

Subota

FIZIOLOGIJA
SPORTA

 

III
(treca)radna nedjelja

11.
– 15.03.2024

IX
(deveta)radna nedjelja

22.
04. – 26.04. 2024

XIII
(trinaesta)radna nedjelja

20.05.
– 24.05. 2024

VJEZBE

16:00-18:30

Ucionica br.6, sala za borilacke sportove i mala sala

VJEZBE

16:00-18:30

Ucionica br.6, sala za borilacke sportove i mala sala

VJEZBE

16:00-18:30

Ucionica br.6, sala za borilacke sportove i mala sala

Ponedjeljak

ANTROPOMOTORIKA

Ponedjeljak

ANTROPOMOTORIKA

Ponedjeljak

ANTROPOMOTORIKA

Utorak

K1

Utorak

K1

Utorak

K1

Srijeda

DIDAKTIKA

Srijeda

DIDAKTIKA

Srijeda

DIDAKTIKA

Četvrtak

NTS

Četvrtak

NTS

Četvrtak

NTS

Petak

ATLETIKA

Petak

ATLETIKA

Petak

ATLETIKA

Raspored termina za vježbanje – Ljetni semestar AK. 2021/2022 – preuzmi

LEGENDA:

(T) – Teorija, (V) – Vježbe

Zvanični dokument možete pogledati OVDJE.